Jak zamówi?

kolczyki

Jak zamówić kolczyki

Kolczyki dopuszczone do znakowania zwierząt gospodarskich można zakupić jedynie u podmiotów wpisanych na "Listę dostawców kolczyków" prowadzoną przez ARiMR.

Firma Kolczykowa Sp z o.o. jest autoryzowanym przez ARiMR dostawcą kolczyków dla zwierząt gospodarskich (nr 14 na liście ARiMR).

Aby zamówić kolczyki dla świń wystarczy wysłać nam dane zamówienia (numer siedziby stada oraz adres dostawy) za pośrednictwem email (biuro@kolczykowa.com.pl), lub zadzwonić pod numer: (0-84) 627 11 40.
Możesz też wypełnić formularz zamówienia bezpośrednio na naszej stronie internetowej.Aby zamówić kolczyki dla bydła, owiec albo kóz, posiadacz zwierząt musi złożyć w biurze powiatowym ARiMR wniosek o przydzielenie puli numerów kolczyków. Następnie na podstawie złożonego wniosku, posiadacz zwierząt otrzymuje z biura powiatowego ARiMR "Odpowiedź na wniosek o przydzielenie puli numerów" zawierający wykaz numerów identyfikacyjnych zwierząt przyznanych przez ARiMR, opatrzony pieczątką: "autoryzowane do produkcji".

Kolczyki i duplikaty kolczyków zamawia się przesyłając oryginał odpowiedzi uzyskany z biura powiatowego ARiMR na adres:

Kolczykowa Sp. z o.o.
ul. Boh. Monte Cassino 12/3
23-400 Biłgoraj


Zapytaj w biurze powiatowym ARiMR o naszą zaadresowaną kopertę z opłatą przerzuconą na adresata, jeśli aktualnie nie posiadają takich kopert prosimy o kontakt z naszą firmą w sprawie przesłania w/w kopert do biura powiatowego ARiMR.

Skrzynka


W niektórych powiatach kolczyki można również zamówić wrzucając oryginał odpowiedzi uzyskany z biura powiatowego ARiMR do specjalnej skrzynki na zamówienia kolczyków znajdującej się w pobliżu ARiMR. Jest to najprostszy i najszybszy sposób zamawiania kolczyków. Dokonujemy wszelkich starań aby skrzynek na zamówienia kolczyków było coraz więcej, jeśli w twoim powiacie jest miejsce na taką skrzynkę to bardzo prosimy o kontakt.

Skrzynka

Dane zamawiającego - przesyłka pobraniowa
Adres dostawy
Dane zamawianych kolczyków (dla świń)
Uwagi do zamówienia: